Piedāvājam / Aukstumiekārtas

SIA „Redmars” veic aukstumiekārtu piegādi, uzstādīšanu un tehnisko apkopi. Uzņēmumā strādā sertificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi saldētavu būvniecībā. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām visatbilstošākās iekārtas. Iekārtas tiek montētas un pārbaudītas  rūpnīcā FRIGA BOHN, kas dod papildus kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošinātas konsultācijas ar ražotāju. Iekārtas var tikt aprīkotas ar BITZER, COPELAND, MANEUROP kompresoriem. Piedāvājam gan split sistēmas, gan centrāles.

Klientiem tiek piegādātas Eiropas valstīs ražotas, sertificētas un Eiropas Savienības prasībām atbilstošas augstākās kvalitātes aukstumiekārtas, durvis un citi materiāli.

 

Dzesēšanas iekārtas

Piedāvājam dzesēšanas iekārtas ar ļoti plašu jaudas diapazonu. Īpaši varam izcelt miniatūros EUROMON agregātus un divplūsmu iztvaikotājus, kas īpaši piemēroti augļu un dārzeņu dzesēšanai un uzglabāšanai.

  

 

Saldēšanas iekārtas

Saldēšanas iekārtas sasaldētu produktu uzglabāšanai. Iekārtu spektrs ļoti plašs un piemērojams katram klientam individuāli.

             

 

 

Ātrās sasaldēšanas iekārtas (tuneļi)

Piedāvājam šoka saldēšanas un tuneļa saldēšanas iekārtas. Varam nodrošināt ļoti lielas jaudas iekārtas, kuras sevi lieliski jau ir pierādījušas darbībā, šeit Latvijā.